Värsked tööpakkumised

Abitööline ehitusel ja lammutusel

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 604108

Tööpakkumise number

604108

Töö kirjeldus

Otsid alles oma esimest töökohta või oled juba suurte oskustega ehitusspetsialist. Kutsume sind meie meeskonda, tule anna oma panus. Pakume sulle võimalust areneda meie ettevõttes ja heale töömehele tööd kasvõi pensionini. Võimalik sõlmida erinevaid töötasu kokkuleppeid.

Tel.
Est: 56880880

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus ja kohusetunne. Muu on õpitav. Juhiload tulevad kasuks.

Ettevõte pakub

Avanssi kord nädalas. Võimalus teha ka tööampse

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
18. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2019
Brutopalk:
kuni 1500 EUR kuus

Ettevõte, mis on osake rahvusvahelisest kontsernist, mis teostab ehitustöid ka põhjamaades. Pakume noortele võimalust omandada ehitusalast töökogemust ja kõikidele oma töötajatele arenguvõimalusi ja koolitusi.