https://www.cvkeskus.ee/185267

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185267

Abitööline apteegis

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Apteegiruumide koristamine.
Vajadusel kaupade markeerimine.


Ootused kandidaadile

Hea eesti keele oskus.
Ausus, kohusetundlikkus.


Ettevõte pakub

Sisseelamiseks kogenud kolleegi abistavat kätt.
Toredat kollektiivi.


Lisainfo

Töökoht asub: Annelinna Apteek, Anne 57, Tartu.
Tööaeg: õhtuti, 5 päeva nädalas ja 2 tundi päevas.


Tööpakkumise number
#185267
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Abitööline apteegis
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!