Värsked tööpakkumised

Abitööline aiandisse (Jõhvis)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 226117

Tööpakkumise number

226117

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on Plantex AS -le kuuluv aiand Jõhvis (Edisel).
Pakume hooajalist lillede istutus- ja hooldustööd kasvuhoone tingimustes kuni 15. maini.

Nõudmised kandidaadile

* püsivus ja kohusetunne
* huvi aianduse vastu
* kiireid käsi ja täpset silma

Ettevõte pakub

* toetavat kollektiivi
* intensiivset hooajatööd
* kindlat tunnipalka

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2011
Brutopalk:
Alates 1.9 EUR tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.