Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432691

ABIPOLSTERDAJA, Töökoht asub Laagris

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Abiolsterdaja tööülesanneteks on komplekteerimistööd, montaažitööd, sulekottide pealeklammerdamine jm abitööd. Lisaks inventuuride läbiviimine ning muude lihtsamate tööst tulenevate ülesannete täitmine.

Töö ühes vahetuses E-R 08:00 - 16:30

Ootused kandidaadile

- erialane haridus, erialane täiendkoolitus või varasem töökogemus polsterdajana
- korrektsus
- täpsus
- koostöövalmidus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja loovat tööd
- ettevõttesisest arenguvõimalust
- tööd ühes vahetuses
- kaasaegseid töötingimusi kõigi mugavustega tootmiskompleksis

Lisainfo

Eduka kandideerimise eelduseks on varasem töökogemus või erialane haridus polsterdaja ametil, samuti eesti keele oskus suhtlustasandil.
Kontaktisik: Lauri-K. Laur, 56223006, lauri.laur[ät]barona.ee

Tööpakkumise number
#432691

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5 - 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. august 2016
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2016

Barona Eesti OÜ kliendiks on 1992. aastal asutatud pehmemööbli valmistamisega tegelev ettevõte. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kõrgkvaliteetset toodangut läbi pideva protsessiarengu ja innovatiivse lähenemise erinevatele mudelitele. Peamiselt valmistatakse toodangut Eestist välja Skandinaavia turule.

Vaata rohkem