Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #456038

Abiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kooli osalise või täiskoormusega abiõpetajat, kes aitaks õpetajal klassis õppetööd korraldada ning vajadusel toetaks neid õpilasi individuaalsete ülesannete sooritamisel, kellel on grupis raske keskenduda.

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline haridus;
  • tasakaalukus ja pingetaluvus, rõõmsameelsus;
  • kasuks tuleb eelnev kogemus eriliste laste ja noortega.

  • toetavaid kolleege ja toimivat tugispetsialistide süsteemi,
  • tööks vajalikke koolitusi ja supervisiooni,
  • töökeskkonda looduskaunis kohas värskelt renoveeritud hoonetekompleksis koos kaasaegsete tehniliste vahenditega,
  • väljakutseid ja enesearengut,
  • võimalust parandada eriliste laste ja noorte toimetulekut elus.

Tööpakkumise number
#456038
Abiõpetaja