https://www.cvkeskus.ee/459074

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Abiõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 459074

Tööpakkumise number

459074

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe õppekeskus ootab oma kollektiivi abiõpetajat, kes tekitab õpilastes koolirõõmu ja toetab õpetajaid motiveeritud õppimise tagamisel. Toetab õpilasi individuaalselt ja õppetundides koostöös õpetajaga.
Meil on väikesed klassid. Teeme iga õpilase arengu võimalikuks. Vajame abiõpetajat eesti õppekeelega õpilastele.


Nõudmised kandidaadile

Soovitava haridus: klassiõpetaja, põhikooli ühe või mitme aine õpetaja ning eripedagoogilised kompetentsid.
Keeleoskus: eesti keel (kõnes kõrgtase, kirjas kõrgtase) ja/või vene keel (kõnes kõrgtase, kirjas kesktase)


Ettevõte pakub

Töökeskkonda 2015/2016 õppeaastal valminud uues koolikompleksis, kus on loodud tänapäevased suurepärased töötingimused. Toetavaid kolleege ja toimivat tugispetsialistide süsteemi. Tööks vajalikke koolitusi ja supervisioone. Võimalust kaasa rääkida uue koolikultuuri loomisel, mis aitaks suurendada eriliste laste toimetulekuoskust elus.
Kandideerimiseks saata CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri.


Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 08.03.2017 läbi CV Keskuse või e-postile valgejoe(at)mhk.edu.ee


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. märts 2017
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe