Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671253

Abiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Abiõpetaja abistab õpetajat õppetöö läbiviimisel erivajdustega õpilastega.

  • Osaleb koos õpetajaga ja koolis töötavate tugispetsialistidega õppetegevuse kavandamisel.

  • Kujundab õpilaste arengut toetavat õpikeskkonda, sh toetab koostöötahte ja –oskuste ning positiivsete suhete kujunemist õpilaste vahel.

  • Valmistab ette õppe- ning kasvatustegevusteks vajalikke alternatiivseid õppematerjale õpilasele, kellele rakendatakse jõukohastatud õpet.

  • Abistab tuge vajavat õpilast õppeülesannete sooritamisel.

  • Abistab õpetajat koolivälistel üritustel ja õppekäikudel.

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline kõrgharidus ja/või eripedagoogiline kõrgharidus (võib olla  omandamisel)

  • aktsepteerib inimeste erinevusi ja arvestab nendega koostöö tegemisel

  • töökogemus lastega

  • hea suhtlemis- ja koostööoskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda

  • meeldivat kollektiivi

  • arengu- ja õppimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#671253

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Abiõpetaja