Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623813

Abiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kallavere Keskkool ootab oma kollektiivi abiõpetajat. Pakume põnevat ja väljakutseid sisaldavatosalise-või täiskoormusega tööd.

Ootused kandidaadile

- kvalifikatsiooninõuetele vastav-või omandamisel haridus,
- hea suhtlemis-ja meeskonnatöö oskus,
- soov töötada õpilastega,
- digitaalne kirjaoskus,
- avatus uuendustele.

Ettevõte pakub

- kindlat ja stabiilset tööd,
- kaasaegset töökeskkonda,
- arengu-ja koolitusvõimalusi,
- loomevabadust ja avatust uutele ideedele,
- head koostöömeeskonda.

Lisainfo

Sooviavaldus,CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata e-aadressil,direktor(at)kallavere.ee
Kontaktisik:Raina Vilkes, direktori kohusetäitja.
Lisainfo:telefonil 606 0851.
Koduleht:kallavere.edu.ee

Tööpakkumise number
#623813

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Abiõpetaja