Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125220

Abimetsaülem

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metsade majandamiseks vajaliku dokumentatsiooni hankimine, koostamine ja haldamine, metsamajanduslike andmebaaside (sealhulgas GIS) haldus ja analüüs. Suhtlemine riigiametitega.

Ootused kandidaadile

  • Metsamajanduslik eriharidus
  • Inglise keele valdamine suhtlustasemel
  • Microsoft Office programmide väga hea tundmine
  • Algteadmised GIS'ist
  • Hea suhtlemisoskus
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Arenemis- ja täienemisvõimalust
  • Erialast täiendkoolitust
  • Huvitavat töökeskkonda
  • Paindlikke töötingimusi

Lisainfo

Töötaja võetakse tööle põhikohaga.

Tööpakkumise number
#125220

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
25. september 2007

AS Fest-Forest on loodud 1998. aastal osutamaks metsamajanduslikku teenust.
Tänaseks tegeleme põhiliselt kõigi metsamajanduslike tegevusharudega: metsade uuendamine, metsakasvatus, metsmajanduslik planeerimine, hooldusraied, uuendusraied jne. Lisaks tegeleme veel metsamaade hindamisega, metsamajanduslike investeeringutega Balti riikidesse ja kinnisvara arenduse ning vahendusega.

Vaata rohkem