https://www.cvkeskus.ee/70380

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70380

Abiline-transporditööline (puhkuse asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Regionaalhaigla apteek vajab puhkuse asendamiseks 03.07-01.08.2006 abiline-transporditöölist.


Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus ja koostöövalmidus


Ettevõte pakub

suveks tööd


Lisainfo

tööpäev kell 8.00-16.00
Lisainfo apteegi juhataja Aune Kirotar tel 6971390, 6971391, 6972293


Tööpakkumise number
#70380
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Abiline-transporditööline (puhkuse asendaja)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!