Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512097

Abiline neurokirurgia keskuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on haigete ettevalmistamine ja viimine operatsioonile ja protseduuridele, vereanalüüside viimine verepanka, apteegikauba toomine apteegist ja muude korralduste täitmine neurokirurgia keskuses.

Ootused kandidaadile

  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • korrektsus, kohusetundlikkus ja töökus
  • koostöö- ja suhtlemisoskus
  • soovitavalt keskharidus

Ettevõte pakub

  • tööaega E-R 8-16
  • tunnitasu 3.90 eurot (bruto)
  • 7 päeva lisapuhkust
  • sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis

Lisainfo

Merle Tokko, neurokirurgia keskuse õendusjuht
Tel 617 1930

Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#512097

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 3.9 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2018

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 4000 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem