Värsked tööpakkumised

Abikondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436104

Tööpakkumise number

436104

Töö kirjeldus

Pakume tööd tublile abikondiitrile, kelle valmistada on meie suurepäraste kondiitritoodete pooltooted (biskviit- ja keeksipõhjad). Töö toimub ühes vahetuses graafiku alusel (nn pikk - ja lühike nädal). Väljaõpe on kohapeal.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat naudib küpsetamist, on nobedate liigutuste ja kõrge pingetaluvusega ning oskab iseseisvalt töötada. Varasem töökogemus kondiitri- või toiduainetööstuses on kandideerimisel suureks eeliseks. Vajalik on kehtiva tervisetõendi olemasolu.

Toetavat ning sõbralikku meeskonda, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning kes on valmis panustama pikemaks perioodiks.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2016
Kuulutus sisestati:
15. august 2016

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi leiva- ja pagaritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.