Värsked tööpakkumised

Abikokk (Tartu Tasku keskuse Da Vinci restoran)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562568

Tööpakkumise number

562568

Firma nimi peidetud Abikokk (Tartu Tasku keskuse Da Vinci restoran)

Töö kirjeldus

Teha ettevalmistused tööks köögis ja koostöös kokkadega väljastada valmistatud toidud; Hoolitseda köögi korrashoiu eest; Hoolitseda, et vajaminev kaup on vastu võetud, ladustatud ja kõigile kergesti leitav;

Nõudmised kandidaadile

Sinu tööd selles rollis hõlbustab varasem kogemus kokana.

Sind motiveerib tulemus ja Sul on soov
tõestada end köögis.

Sulle meeldivad väljakutsed ja võtad kiireid
olukordi kui eneseteostusvõimalust.

Naudid iseseisvat tegutsemist, väärtustad nalja ja soovid anda oma panuse meeskonnas.

Pakume unistuste töökohta Tartus, millega kaasneb hea ööuni, kindel töögraafik; terviseprogrammid MyFitnessis; kaasatus ettevõtte juhtimisse ja muidugi vapustavalt lahe seltskond.

Töö on osalise koormusega (0,75)

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2018
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2018

Da Vinci pasta & pizza kui ettevõtte kultuuri iseloomustab positiivne ellusuhtumine, kvaliteet, soe klienditeenindus ja väljakutsed. Sinu edu meiega tagab Sinu tahtejõud, julge pealehakkamine ja meeskonnatöö. Me pakume Sulle firmasiseseid koolitusi ja võimalust omandada 5+ barista oskuseid Universita del Caffe spetsialiste käe all. Vabal ajal pakume töötajatele soodsat sportimisvõimalust MyFitnessis ja Da Vinci kontserni soodustusi.