Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68146

Abikokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidu ettevalmistus ja muud abitööd köögis

Ootused kandidaadile

soov töötada toitlustuses ja saada heaks kokaks
positiivne ellusuhtumine
hea pingetaluvus
kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

eneseteostamise võimalust
huvitavat ja vastutusrikast tööd
lõbusat ja sõbralikku kollektiivi
motiveerivat töötasu

Lisainfo

Avaldus ja pildiga CV saata aadressil Tresmark Kaubanduse OÜ, Mere pst 6e 10111 Tallinn märksõnaga "abikokk" või esitada oma sooviavaldus www.scotlandyard.ee "tule tööle" rubriigi kaudu.

Tööpakkumise number
#68146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
24. mai 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Abikokk