Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435394

Abikokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • tooraine ettevalmistamine ja ettevalmistustööde tegemine köögis
  • saalist tulevate tellimuste täitmine
  • koka abistamine pizzade valmistamisel
  • nõude koristamine ja pesemine
  • töötamine koka juhendamisel
  • köögi koristamine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

Töötaja on:

  • viisaka, heatahtliku ja vastutuleliku suhtumisega;
  • täpne, kohusetundlik, aus ja usaldusväärne;
  • armastab puhtust ja korrektsust;
  • on kiire õppimisvõimega, paindlik, hea pingetaluvusega
  • oskab eesti keelt
  • oskab teha mitut asja korraga

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • tasuta sooja lõunat
  • tööd graafiku alusel
  • väljaõpet enne tööle asumist
  • konkurentsivõimelist tasu
  • toetavat meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda kesklinnas
  • kliendirahulolu baasilt lisatasu

Lisainfo

Otsime täistööajaga töötajat, mitte vaid suvehoojaajaks abilist.

Tööpakkumise number
#435394

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 600 - 700 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. september 2016
Kuulutus sisestati:
10. august 2016

Eesti esimene söö palju jaksad pizza buffet- restoran avas enda uksed Tallinna kesklinnas, aadressil Gonsiori 10.

Best pizza buffet on nagu mitmekäiguline eine soodsa hinnaga. Buffet hinnas 9,90€ sisaldub: rikkalik salatibaar, päevasupp, aasiapärased toidud, kanatiivad ja mahlased pizzad, friikartulid, viinerid ja lihapallid. Ja muidugi piiramatus koguses karastusjooke, valikus on Coca-Cola, Fanta, Sprite, vesi ja piim. Söö ja joo palju jaksad!

Best pizza buffet asub Tallinna südalinnas, aadressil Gonsiori 10, nii umbes
150 meetrit Viru keskusest.
Avatud: E-P 11.00-21.00

Vaata rohkem

Abikokk