Abikokk / Prepikokk / Commis Chef @ "Chicago 1933" Baar-restoran

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 622366

Tööpakkumise number

622366

Töö kirjeldus

Igapäevane töö köögis, ettevalmistuste tegemine. Tööaja valid endale ise

Nõudmised kandidaadile

erialane haridus ja/või eelnev töökogemus abikokana
soov töötada uues restoranis
positiivne ellusuhtumine
hea pingetaluvus
kohusetundlikus

Ettevõte pakub

Väljaõpet ja erialalist koolitust
eneseteostamise võimalust
huvitavat ja vastutusrikast tööd
sõbralikku kollektiivi
motiveerivat töötasu
ühiseid üritusi meeskonnaga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. november 2019
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2019

Avame Novembris 2019, aaderssil Roseni 8 (endistes Alter Ego ruumides), baar-restorani Chicago 1933. Tegemist on ameerika 1930-ndatest inspireeritud mõnusa ja väljapeetud baar-restoraniga Tallinnas, Rotermanni Kvartalis, mis taasavab ennast novembris 2019.

Pakume huvitavat rahvusvahelist kööki, külluslikult jooke ja laia veinivalikut. Igal õhtul toimuvad Chicago 1933s elava muusika õhtud ajastust kantud jazzi ja rütmika swingi muusikaga.

Chicago 1933ss ootavad Sind hõrgud road, karged joogid ja väärikalt vinge meelelahutus, et veeta meie hubastes ruumides terve õhtu.