Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626133

ABIKOKK (Peetri Köök/ Kohvik)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. november 2019
Kuulutus aegub: 4. detsember 2019

Töö kirjeldus

Abikoka ülesanneteks on:
* Koka abistamine
* Ettevalmistustööde tegemine
* Puhtuse hoidmine

Ootused kandidaadile

Kui oled avatud suhtleja, positiivne, korrektne, hindad meeskonnatööd ja tunned, et see töö on just Sulle sobiv.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus toitlustuses.

Ettevõttesiseseid soodustusi, mitmekülgset motivatsioonipaketti, kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#626133

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

Võru Tarbijate Ühistu on Võrumaa vanim ja suurim kodumaisel kapitalil põhinev toidu- ja esmatarbekaupu pakkuv ettevõte. Koos tegutseme Coop Eesti jaemüügigrupiga. Kaubamärke Maksimarket, Konsum, A&O kandvaid kauplusi võib leida üle Eesti, lisaks Võru Kaubamaja, Juveel, Lillepood ning aianduskaupu pakkuv Turu pood.

Vaata rohkem