2023-08-23 14:48:55

Abikokk

CVKeskus.ee klient
5.5 - 6 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime poolekohaga kokka.

Pakume sulle võimalust õppida ja areneda rahvusvahelise peakoka käe all ning nautida ilusaima vaatega töökeskkonda.

Oled kirglik toiduvalmistaja, kokanduse õpilane või omad eelnevat töökogemust kokandusvallas.

Meie ettevõte laieneb ja otsime meeskonnaliikmeid, kes sooviksid meiega koos areneda.

Ootused kandidaadile

- Sul on olemas huvi toidu ning toiduvalmistamise vastu
- Oled oma töös kohusetundlik, kiire, korrektne ja puhas
- Oled paindlik, avatud, hea pingetaluvusega ja rõõmsameelne meeskonna liige
- Oled suutlik suhtlema inglise keeles
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus kokandusvallas

Sul on võimalus õppida rahvusvahelise taustaga peakokalt (töötanud kokana Michelin tärni restoranis)

Pakume:
- stabiilset poolekohaga tööd arenevas ettevõttes
- kaasaegset, ilusaima vaatega töökeskkonda
- konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
- tasuta golfimängimise võimalust
- mõnusat meeskonda