https://www.cvkeskus.ee/79460

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #79460

Abikokk-nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kindlustada restorani saal ja köök teenindamiseks vajalike puhaste lauanõudega.


Ootused kandidaadile

Kandidaatitelt eeldame kõrget teenindusvalmidust, head suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda, erialast täiendkoolitust, võimalust eneseteostuseks ja motiveerivat töötasu.


Tööpakkumise number
#79460
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Abikokk-nõudepesija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!