ABIKOKK Laagri Lasteaia Daily söökla

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS

Tööpakkumise number

585553

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS ABIKOKK Laagri Lasteaia Daily söökla

Töö kirjeldus

Toidunõude ja köögitarvikute pesemine, abi lasteaiarühma toitude kaalumisel ja pakendamisel, ruumide koristamine.

Nõudmised kandidaadile

Puhtus, kohusetundlikkus, meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

- tööaeg E-R kl 07.00-15.30
- vaba L-P, riigipühad
- tööriided ja jalatsid
- soodne lõunasöök
- õigeaegset ja ametlikku töötasu
- täiendavat tervisekindlustust

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. märts 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.

Vaatan ettevõtte profiili