Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435969

Abikasvataja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Abikasvataja toetab kasvatuspedagoogi igapäevategevustes õpilaskodus, korraldab õpilastega nende elu- ja magamisruumide korrashoiu, teostab õpilaste isiklike asjade ülevaatust, hoiustamist ja pakkimist, tagab õpilaste pideva kasvatusliku järelevalve, turvalisuse ja tervise kaitse.

Ootused kandidaadile

Vähemalt üldkeskharidus
Kasuks tuleb: varasem erialane töökogemus; väga hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus; kiire mõtlemine ja reageerimine; hea arvutioskus.
Eesti keele oskus põhilise suhtluskeelena ja vene keele oskus suhtlustasemel.
B-kategooria juhiload.

Valminud on uus koolikompleks (vaade uuest koolist kuulutuse päises). Uues hoones on loodud nii töötajatele kui ka õpilastele täiesti uued ja tänapäevased arenemis-, enesetäiendamis- ja töötamistingimused ning suureneb õpilaste ja õpperühmade arv.
Erialase täiendamise ja arenemise võimalust, kaasa rääkimist uute põhimõtetega kooli kujunemisele.

Lisainfo

Töö asukoht Kaagvere küla, Mäksa vald, Tartumaa

Tööpakkumise number
#435969