Värsked tööpakkumised

Abikasvataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101918

Tööpakkumise number

101918

Töö kirjeldus

Abikasvataja juhendab õpilaste enesehügieenioskuste kujunemist, isiklike riiete korrashoidu, igapäevaseid tegevusi oma toa korrashoiul, valmistab koos õpilastega lihtsamaid toite ( hommikusöök ja oode), viib läbi väiksemas rühmas ( kuni 6 õpilast) tegevusi vaba aja sisustamiseks: lihtsad mängud, lühikesed jalutuskäigud jms. Abikasvatja töötab päeval koos kasvatajaga, tööaeg kell 16.00-22.00, öövahetus on abikasvatajal kell 22.00-10.00. Öösel valvab abikasvataja öörahu, kujundab hügieenilisi magamisharjumusi,hommikul äraytab ja häälestab uueks päevaks jms.

Nõudmised kandidaadile

• täidetud kvalifikatsiooninõuded (keskeriharidus või keskharidus läbitud 160- tundi täiendkoolitust või kursusi sotsiaaltöö, noosrsootöö, pedagoogika, psühholoogia valdkonnas)
• soov, valmisolek ja teadmised tööks riskilastega ja eriolukordades
• mõjutamis-, enesekehtestamis-, õppimis- ning organiseerimisvõime
• head kommunikatiivsed (sh lisaks eesti keele valdamisele vene keele oskus suhtlusläve tasemel) ning enesejuhtimise oskused
• oskus ja tahe töötada meeskonnas ühiste eesmärkide heaks
• hea tervis

Pakume abikasvatajale häid võimalusi enesearenguks. Võimalust end proovile panna väljakutseid ja hästi tasustatud töö ning valitud eriala sobivuses Teile tulevikus. Kohtute huvitavate inimestega ja töökeskonnaga. Töötasu alates 7013.00 lisaks tasu õhtu- ja öötundide eest.

Asukoht:
Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. mai 2007
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2007

Kaagvere Erikool on riigikool kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele. Koolis omanadavad tütarlapsed põhihariduse ja sotsiaalsed oskused elus edasijõudmiseks. Aitame tüdrukutel loobuda harjumuspärasest antisotsiaalsest käitumismustrist, hoida ära uusi õigusrikkumisi. Toetame kaasinimestele vastuvõetavte elu- ja tööharjumuste kujunemist.