Värsked tööpakkumised

Abiarst (täis- või osalise tööajaga)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186919

Tööpakkumise number

186919

Töö kirjeldus

Töötades kõrgelt motiveeritud ja pühendunud töötajate meeskonnas, on Teie kohustuseks sisehaiguste valdkonda kuuluvate probleemidega patsientide ravi ja funktsionaalne diagnostika. Sisehaiguste osakond uurib ja ravib üle 4600 statsionaarse patsiendi aastas. Peaarst omab sisehaiguste eriala instruktori kvalifikatsiooni. See ametikoht sobib ka sisehaiguste/üldmeditsiini täiendõppeks (36 kuud) või gastroenteroloogia ja kardioloogia süvaõppeks. Iseenesestmõistetavalt on meile teretulnud ka algajad selles ametis, uuesti alustajad ja kandideerijad, kes soovivad töötada osalise tööajaga; toetame ja aitame kaasa Teie ulatuslikule praktilisele väljaõppele.

Nõudmised kandidaadile

Otsime vastutustundlikke töötajaid, kes soovivad teenindada patsiente hoole ja empaatiaga, kes on valmis vastu võtma väljakutseid sisehaiguste meditsiini eri valdkondades.

● tööd väga kollegiaalse ja sõbraliku meeskonna liikmena isiklikus töökeskkonnas;
● hästi ülesehitatud, väljakutset esitavat ja praktikale orienteeritud täiendavat haridust ja väljaõpet
sisehaiguste ja teraapia paljudes valdkondades;
● regulaarset täiendõpet osakonnas (Journal Club; kliinilis-patoloogilised konverentsid;
teemapõhine täiendõpe; haigusjuhtumite arutelu);
● funktsionaalse diagnostika täiendõpet koos praktilise tegevusega;
● katame kulud, mis on seotud osalemisega ettevõttevälistel täiend- või erikursustel;
● meil on professionaalsed sekretärid, kes vabastavad teid administratiivsetest ülesannetest;
● erakorralise meditsiiniabi osutajana toetab haigla aktiivselt lisakvalifikatsiooni omandamist erakorralises meditsiinis ja erakorralise meditsiini arstina;
● võimalus töötada vaheldumisi intensiivosakonnas (11 voodikohta) ja eraldiseisvas suures erakorralise meditsiini osakonnas;
● tööaja kaasaegne korraldus (8-tunnine vahetus), töötasu vastavalt tööajale;
● helde toetusraha kolimiseks ja abi elukoha leidmisel;
● püsiv tööleping, kui olete end spetsialistina tõestanud.

Lisainfo

Küsimuste korral pöörduge peaarsti, meditsiinidoktor Harro Jenssi poole (tel. 07751/85341 või harro.jenss(at)spital-waldshut.de) või asedirektori abi, meditsiinidoktor Thomas Backhausi poole (07751 /850 või thomas.backhaus(at)spital-waldshut.de).
Saatke oma avaldus koos kõigi nõutud dokumentidega haigla juhtkonnale aadressil: Spital Waldshut GmbH, Kaiserstr. 93-101, 79761 Waldshut-Tiengen või e-postile harro.jenss(at)spital-waldshut.de.

Lisateavet meie haigla kohta leiate meie veebilehelt: www.spital-waldshut.de.

Asukoht:
Saksamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
11. november 2009

270 voodikohaga, tulevikule ja kasvule orienteeritud, majanduslikult edukal Spital GmbH-l on pikaajalised kogemused erakorralises meditsiinis ja lühiajalise ravi teenuse osutamisel Hochrheini regioonis Waldshuti maakonnas.

Sisehaiguste ravi kõrval (108 voodikohta) pakume järgmiseid teenuseid: üld-, vaskulaar- ja torakaalkirurgia; ortopeediline ja traumakirurgia; günekoloogia ja sünnitusabi; oftalmoloogia; uroloogia; kõrva-, nina- ja kurgumeditsiin; anesteesia ja intensiivhooldus. Diagnostikaradioloogia osakond on varustatud kõigi kaasaegsete radioloogilise diagnostika meetoditega.

Haiglal on geriaatriaosakond ja 60 õppekohaga õdedekool. Kõik meie üksused teevad tihedat koostööd Freiburgi Ülikooli haigla erinevate osakondadega.