Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644127

Abiaednik hooajaliselt ajavahemikuks 15.04.2020 – 15.10.2020

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on linnaosa hooldamisel olevate püsikupeenarde ja põõsaste rohimine ning taimede eest hoolitsemine, uute istutusalade ettevalmistamine ja taimede istutamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat töötab aedniku juhendamisel kas iseseisvalt või koos temaga, on tööülesannete täitmisel korrektne, koostöö- ja õppimisvõimeline ning omab võimekust füüsilise töö tegemiseks.
Töö sobib inimesele, kellele meeldib töötamine välitingimustes ja kes armastab tegeleda taimedega.
Aiandusalane haridus ja/või varasem valdkonnas töötamise kogemus on eeliseks.

Töö käsunduslepingu alusel, kokkuleppel osalise või täistööajaga.
Töötasu suurus sõltub töötundidest ja on kokkuleppel.
Lisainformatsioon: linnakeskkonna osakonna juhataja Aigar Palsner, tel 507 1887

Tööpakkumise number
#644127

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

Tallinna Linnavalitsuse koosseisus on 23 ametiasutust. Tallinna linna ametiasutuste tööpakkumisi on võimalik otsida ka Tallinna veebilehelt aadressil http://www.tallinn.ee

Vaata rohkem