Värsked tööpakkumised

A' la carte kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365022

Tööpakkumise number

365022

Töö kirjeldus

Tartu linnas, Lõunakeskuse kaubanduskeskuses asuv Kohvik Nobel otsib oma rõõmsasse ja meeldivasse kollektiivi teotahtelist, kohusetundlikku ja õpihimulist
A LA CARTE KOKK-a

* Toitude valmistamine à la carte köögis vastavalt menüüle ja
tellimustele
* oma töö organiseerimine
* köögis puhtuse hoidmine
* tähelepanu pööramine detailidele
* Töö vahetustega ja graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

* oled meeskonnatööle orienteeritud
* head pingetaluvust
* puhtuse ja korra hoidmist töökohal
* võime paindlikult lülituda ühelt tegevuselt teisele
* huvi toidu valmistamise vastu
* iseseisvus
* meeldiv, viisakas käitumine
* ausus
* täpsus
* korrektsus

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
Professionaalset meeskonda
Arendavat ja huvitavat tööd
Konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või ametnik või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2014

Astri Buffet OÜ on toitlustusettevõte, mis osutab toitlustusteenuseid Tartu, Narva ja Pärnu linnas asuvates suurimates kaubanduskeskustes.
Meie toidukohtadeks/kaubamärkideks on Kohvik Nobel ja kiirtoitlustuskoht Le Bus Tartus Lõunakeskuses, A´la carte Nobel, Ristorante Astriano, Astri Buffet ja New York Cafe Astri Keskuses Narvas ning Astri Buffet pagari – ja kondiitriäri Fama Keskuses, kus pakume klientidele oma Narva kulinaaria- ja kondiitritsehhi valmistatavat toodangut.
Pärnu Keskuses oleme avanud Astri Bistroo, kus kliente soovime rõõmustada värske salativaliku, pannkookide, kokteilsalatite, wrap-ide ning jogurtijäätise, smuutide ja jäätisekokteilidega, samuti sooja supi, maitsva kohvi- ja kakaovalikuga.