Värsked tööpakkumised

A la carte kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83870

Tööpakkumise number

83870

Töö kirjeldus

A la carte koka põhitöö on toitude valmistamine vastavalt pubi menüükaardile.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kokka, kel oleks eelnev töökogemus antud valdkonnas. Loomulikuks peame, et meie meeskonna liige oleks aus ja lojaalne töötaja ning lisaks rahateenimisele tahtmine ka väga hästi tööd teha.

Oleme stabiilne ning usaldusväärne firma, kus peetakse lugu meeskonnatööst ning hinnatakse üksteise-vahelisi suhteid.
Pakume omalt poolt palju tööd ning töötulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Töö on vahetustega - pikk ja lühike nädal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2006

St. Patricks'i nime all tegutseb Tallinnas kolm pubi - kaks Vanalinnas, üks Vabaduse platsi läheduses. Aasta lõpus avame veel ühe pubi kesklinnas.