Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70363

A la carte kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

A la carte koka põhitöö on toitude valmistamine vastavalt pubi menüükaardile.

Ootused kandidaadile

Ootame kokka, kel oleks eelnev töökogemus antud valdkonnas. Loomulikuks peame, et meie meeskonna liige oleks aus ja lojaalne töötaja ning lisaks rahateenimisele tahtmine ka väga hästi tööd teha.

Oleme stabiilne ning usaldusväärne firma, kus peetakse lugu meeskonnatööst ning hinnatakse üksteise-vahelisi suhteid.
Pakume omalt poolt palju tööd ning töötulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Töö on vahetustega - pikk ja lühike nädal.

Tööpakkumise number
#70363

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2006

St. Patricks'i nime all tegutseb Tallinnas kolm pubi - kaks Vanalinnas, üks Vabaduse platsi läheduses.

Vaata rohkem