Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292846

A la Carte kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõrge kvaliteediga toidu valmistamine vastavalt tellimustele!
Köögi korrashoid
Töö organiseerimine
Kaupade vastuvõtt

Ootused kandidaadile

Väga hea Eesti keele oskus
Kirg toiduvalmistamise vastu
Eelnev töökogemus
Hea maitse meelega
Kõrge pingetaluvusega
Kohusetundlikkus
Korrektsus
Toitlustusalane haridus

Ettevõte pakub

Väga head palka vastavalt töötulemustele
Arenguvõimalusi
Kaasaegset töökeskkonda
Meeldivat nooruslikku kollektiivi
Vastutusrikast tööd
Kindlat töögraafikut

Tööpakkumise number
#292846

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
26. november 2012
Lisainfo palga kohta:
Head palka vastavalt töö tulemustele!

Rucola on Itaalia restoran, mis kuulub juba kolmandat aastat Eesti 50-ne parima restorani hulka, hõbelusika nominent 2011/2012 ning pakub Sulle klassikalist
Itaalia kööki. Pizza valmib tõelises puuküttega pizzaahjus, pastad, salatid ja muud Itaaliapärased road
valmistatakse värsketest toorainetest. Restoranis asuv väike gourmet pood, kus müüakse kohapeal valmistatud kooke, torte ja delikatesse!

Vaata rohkem