Värsked tööpakkumised

A´ la carte kelner/ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458575

Tööpakkumise number

458575

Töö kirjeldus

- Klientide teenindamine kohvikus ja restoranis vastavalt kõige kõrgematele teenindusstandartidele
- Aktiivne müük
- Korra ja puhtuse tagamine tööpiirkonnas

Pakume tööd täistööajaga graafiku alusel.
Töövahetused märts-aprill 10:00-17:00, pärast 10:00-23:00

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
- Sul on eelnev töökogemus A la carte restoranis vähemalt 1 aasta
- Oled kohusetundlik
- Sul on hea pingetaluvus
- Oled initsiatiivikas ja kiire taibuga
- Sulle meeldib meeskonnatöö
- Valdad heal tasemel eesti, inglise ja vene keelt
- Oled sõbralik ja positiivne

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega.

Kasuks tuleb
• erialane haridus
• kehtiv toiduhügeenikoolituse tunnistus ja tervisetõend

Ettevõte pakub

• Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• Tööd meeldivas kollektiivis
• Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Lisage oma foto!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. märts 2017
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 3.5 kuni 4 EUR tunnis

Enzo Cafe OÜ
ENZO on kohvik ja restoran Tallinna sadamas, mis asub vaid mõne sammu kaugusel vanalinnast. Ettevõte pakub kuni 96 söögikohta. Avarad aknad, kõrged laed, valgusküllane saal ning kaunile miljööle hubasust lisav kamin- ideaalne kombinatsioon elegantsist, lihtsusest ja mugavusest, mis muudab ENZO sobivaks nii romantilisteks kohtinguteks, ärilõunateks,
suursündmuste tähistamisteks kui ka igapäevasteks kohtumisteks.
Otsime oma meeskonda professionaalseid, töökaid, positiivseid ja teotahtelisi inimesi.
Kui oled valmis looma klientidele ja kolleegidele positiivseid elamusi, siis kandideeri!