Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127105

A la carte ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide aktiivne ja professionaalne teenindamine

Ootused kandidaadile

  • väga hea verbaalne väljendusoskus nii emakeeles kui ka inglise keeles
  • hea kontaktivõime, viisakus, abivalmidus, usaldusväärsus
  • võimalus töötada põhikohaga

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • väljaõpet oma ala spetsialistidelt
  • koolitusi erinevates valdkondades (tooted, teenindus)
  • sõbralikku töökeskkonda

Lisainfo

Otsime rõõmsameelseid ettekandjaid vanalinnas asuvasse prantsusepärasesse a la carte restorani.

Tööpakkumise number
#127105