Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241781

A´la carte ettekandja / kelner Pyhätunturisse, Lapimaale

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Soomes Pyhätunturis asuv Huttu-Uula a´la carte restoran on maja majas, 60-kohaline restoran. Restorani juhi ja peakoka Auli Isojärve eestvedamisel valmistatud hõrke roogi nauditakse koduses miljöös.

A´la carte ettekandjaid / kelnereid vajatakse esialgu talvehooajaks (novembri lõpp - aprill/mai), hea sobivuse ja edukate töötulemuste korral on kindlasti pakkuda tööd pikemaks ajaks.
A´la carte teenindaja tööks on kvalifikatsioonile ja kohapealsele koolitusele vastava lauateeninduse pakkumine restorani külastajatele.
Tööd on pakkuda täistööajaga.
Tööajaks hommiku- ja õhtuvahetused.

Ootused kandidaadile

* eelnev kogemus a´la carte teenindajana vähemalt 2 aastat
* soovitavalt teenindusalase hariduse olemasolu
* soome keele, inglise keele ja soovitavalt vene keele oskus suhtlustasandil
* soome- või inglisekeelne CV kandideerimisel!
* valmidus teha tööd kaugel Põhja-Soomes, talvehooajal, kust kodus käimise võimalus on vähene. Rahulik kuu on jaanuar, siis on selleks hea võimalus
* töötahe, ausus, oskus meeskonnas suhelda
* tervisetõend, hügieenikoolitus.

* võimalust saada häid erialaseid kogemusi talviselt kaunil Lapimaal
* majutus 3-toalises korteris, kus on köök ja saun - 100 eurot/kuu (korterit jagatakse töökaaslastega)
* häid ja kaasaegseid töötingimusi
* palk vastavalt Soome kollektiivlepingust tulenevatele tingimustele (työehtosopimus MaRa).

Lisainfo

* Tööle kohalesõit omal kulul.
* Töö alustamine novembri lõpus - detsembri alguses!
Vestlused Soome esindajatega toimuvad 04. novembril 2011 Tallinnas!

Tööpakkumise number
#241781