Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241781

A´la carte ettekandja / kelner Pyhätunturisse, Lapimaale

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Soomes Pyhätunturis asuv Huttu-Uula a´la carte restoran on maja majas, 60-kohaline restoran. Restorani juhi ja peakoka Auli Isojärve eestvedamisel valmistatud hõrke roogi nauditakse koduses miljöös.

A´la carte ettekandjaid / kelnereid vajatakse esialgu talvehooajaks (novembri lõpp - aprill/mai), hea sobivuse ja edukate töötulemuste korral on kindlasti pakkuda tööd pikemaks ajaks.
A´la carte teenindaja tööks on kvalifikatsioonile ja kohapealsele koolitusele vastava lauateeninduse pakkumine restorani külastajatele.
Tööd on pakkuda täistööajaga.
Tööajaks hommiku- ja õhtuvahetused.

Ootused kandidaadile

* eelnev kogemus a´la carte teenindajana vähemalt 2 aastat
* soovitavalt teenindusalase hariduse olemasolu
* soome keele, inglise keele ja soovitavalt vene keele oskus suhtlustasandil
* soome- või inglisekeelne CV kandideerimisel!
* valmidus teha tööd kaugel Põhja-Soomes, talvehooajal, kust kodus käimise võimalus on vähene. Rahulik kuu on jaanuar, siis on selleks hea võimalus
* töötahe, ausus, oskus meeskonnas suhelda
* tervisetõend, hügieenikoolitus.

* võimalust saada häid erialaseid kogemusi talviselt kaunil Lapimaal
* majutus 3-toalises korteris, kus on köök ja saun - 100 eurot/kuu (korterit jagatakse töökaaslastega)
* häid ja kaasaegseid töötingimusi
* palk vastavalt Soome kollektiivlepingust tulenevatele tingimustele (työehtosopimus MaRa).

Lisainfo

* Tööle kohalesõit omal kulul.
* Töö alustamine novembri lõpus - detsembri alguses!
Vestlused Soome esindajatega toimuvad 04. novembril 2011 Tallinnas!

Tööpakkumise number
#241781

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. november 2011
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2011

Personalipunkt OÜ on personali rentimise ja -vahendusega tegelev ettevõte. Meie emaettevõtteks on üks Soome suurimaid värbamisettevõtteid
StaffPoint OY, kelle tegutsemise ajalugu ulatub 30 aasta tagusesse perioodi.
StaffPoint tegutseb üle Soome, tegevus on kaetud kõikides Soome piirkondades, ulatudes üles Põhja-Soome tippu välja. Meie saame koostöös emafirmaga pakkuda Eesti tööotsijale erinevaid töökohti, eri Soome paigus, väga erinevatele erialadele.

Käesoleva kuulutuse raames on StaffPointi Põhja-Soome (Lapimaa) kontor tegemas koostööd Pyhätunturi Huttu-Uula ravintola´ga. Restorani kohta leiate täpsemalt infot ja a´la carte menüü nende internetiaadressilt: http://www.pyha.fi/ravintolat/?file=target_exec&id=1095&submenu=3793.
Pyhätunturi asub Lapimaal, Kemijärvi lähedal, Helsingist umbes 900 km kaugusel.
Rongiga Helsingist Kemijärvele on kokku 13 tundi sõitu, rong sõidab öisel ajal ja jõuab kohale hommikuks.

Vaata rohkem