Värsked tööpakkumised

A j u t i n e t e l e f o n i - k ü s i t l e j a

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148262

Tööpakkumise number

148262

Töö kirjeldus

- Sa töötad telefoni ja arvutiga meie kontoris Tallinna vanalinnas
- Sa helistad ette antud telefoni-andmebaasis olevatele inimestele
- Sa viid telefoni teel läbi intervjuu vastavalt ette antud küsimustikule
- Sa töötad eesti ja/või vene keeles
- Sa töötad 9.00-17.00

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus suhtlemistasandil
- vene keele oskus suhtlemistasandil
- arvuti oskus igapäevakasutaja tasemel (peamiselt interneti kasutamise ning trükkimise oskus)

- firmasisest arenguvõimalust - hetkel vajame küsitlejate tiimijuhti - hea töö ning küsitlustöö põhimõtete tundmise puhul võimalus koheseks edutamiseks! Võimalus huvi korral liikuda ka edasi klienditeenindajaks.
- pakume töökoormust vastavalt kokkuleppele, töö sobib hästi lisaraha teenimiseks kooli või teise töö kõrvalt.
- motiveeriv töötasusüsteem vastavalt tulemusele (tunnitasu + tükitasu)
- Asume Tallinna kesklinnas Aia tänaval, turvaline tulla ja minna – ühistransport on ainult mõne sammu kaugusel!

Lisainfo

Kui oled positiivse ellusuhtumisega, valmis väljakutseteks ja soovid pühenduda suhtlemisele, ootame Sind kiiresti kandideerima! Projekt kestab kuni 09.05!
Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 40 kuni 70 EEK tunnis
Lisainfo palga kohta:
vastavalt töötulemustele

Baltcom on juhtiv kõnekeskuse teenuste pakkuja Eestis.
Ühe suure tegevusvaldkonnana viime telefoni teel läbi erinevaid turu-uuringute ning telemarketingi projekte.