Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71257

9 peaspetsialisti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti tööülesanneteks on haridusasutuste raamatupidamisarvestuse korraldamine majandustarkvara SAP keskkonnas, majandustehingute kajastamine, aruandluse koostamine ning informatsiooni vahendamine haridusasutuste juhtidele

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt majandusalane)
  • raamatupidamisregistrites majandustehingute dokumenteerimise ja kirjendamise oskus
  • raamatupidamisaruannete koostamise põhimõtete ja printsiipide tundmine ja nende rakendamise oskus
  • arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlus- programmide ning andmekogude kasutamise oskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning ühe võõrkeele oskus kesktasemel
  • kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
  • hea suhtlemisoskus, valmisolek meeskonnatööks

Pakume huvitavat, pingelist ja perspektiivikat tööd ning õppimis- ja arenguvõimalusi aktiivses töökeskkonnas

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

  • raamatupidamisalane töökogemus
  • tööks vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide hea tundmine ning oskus neid kasutada igapäevatöös
  • erinevate majandusarvestuse tarkvarade tundmine ja kasutamiskogemus

Tööpakkumise number
#71257