2023-08-23 14:48:55

Teenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Me otsime just sind kuna sul on energiat, tahtmist ja tahet olla üks meist. Sa oled alati rõõmus, isegi kõige pilvisemal päeval. Sul on särav naeratus ja võõrkeeles suhtlemine on sulle loomupärane.

Sinu kohustuseks on:

* Päevaks ettevalmistuste tegemine

* Külalise vastuvõtmine naeratusega

* Laudade korrashoidmine

* Tellimuste vastuvõtmine lauast

* Toitude ja jookide lauda viimine

* Saali ja oma töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

Sinu suurimaks sooviks on olla abiks meie külaliste vastuvõtmisel ja teenindamisel. Sa oled positiivne, sulle meeldib areneda ja sul on soov olla üks meie suurepärasest teenindajate perest.

Liitu meie meeskonnaga kui:

* Oled kohusetundlik

* Oled kiire ja väga hea pingetaluvusega

* Oled aktiivne ja arenemisvõimeline

* Eelnev töökogemus on kindlasti kasuks

* Soov areneda ja õppida

* Soovitavalt omad kogemust a'la carte restoranis

* Oled vähemalt 18-aastane

* Vajalik inglise keele oskus suhtlustasandil

Pakume sulle võimalust kuuluda Pärnu ühte populaarsemasse restorani. Sind ootab ees boonussüsteemidega vürtsitatud palgasüsteem ja võimalus olla osa kokkuhoidvast meeskonnast.

Omalt poolt pakume:

* Erialaseid koolitusi: kohvikoolitus, veinikoolitus, teeninduse algtõed, meeskonnakoolitus, lisamüügikoolitus ning kokteilikoolitus.

* Konkurentsivõimelist töötasu sõltuvalt müügitulemustest

* Täistööaega/ Osaline tööaeg (pakume paindlikku töögraafikut)

* Tööd graafiku alusel

* Mõnusaid ühisüritusi

* Püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes