Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826225

Turvatöötaja / Valvetöötaja (Pärnu)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide turvalisuse tagamine ja nende juhendamine;

  • sujuva klienditeeninduse tagamine;

  • korrarikkumiste tõkestamine;

  • õigusrikkujate tuvastamine ja politseile üleandmine;

  • muud objekti iseloomust tulenevad ülesanded.

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 19 aastat;

  • kohtulikult karistamata;

  • Eesti kodakondsus või alaline elamisluba;

  • hea eesti keele oskus;

  • esinduslik välimus;

  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;

  • valmisolekut töötada meeskonnas usaldusväärsete partneritega;

  • loovuslikkus ja lahenduste leidmise oskus;

  • turvatöötaja ametikohale kandideerimisel annab eelise turvatöötaja kvalifikatsiooni olemasolu ja eelnev töökogemus turvatöötaja ametis.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta järjepidevalt laienevas ettevõttes;

  • valida kas osalise- või täistööajaga töö;

  • vastutusrikast tööd toetavas meeskonnas;

  • väljaõpet kohapeal, regulaarset täiendõpet, samuti vajadusel erialaspetsialistide konsultatsioone ja abi;

  • vormiriietust;

  • arengu- ja karjäärivõimalust;

  • spordihuvilistele eraldi spordihüvitist.

Tööpakkumise number
#826225

Info

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
28. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

4 näd. tagasi
NARVA PIIRIPUNKTI PIIRIVALVUR Politsei- ja Piirivalveamet
1 päev jäänud
NARVA PIIRIPUNKTI PIIRIVALVUR Politsei- ja Piirivalveamet • Narva
Narva
3 näd. tagasi
УБОРЩИЦА В МАГАЗИН MAXIMA В КЕЙЛА (ПІДХОДИТЬ І ДЛЯ УКРАЇНЦІВ) MAXIMA Eesti OÜ
4 päeva jäänud
УБОРЩИЦА В МАГАЗИН MAXIMA В КЕЙЛА (ПІДХОДИТЬ І ДЛЯ УКРАЇНЦІВ) MAXIMA Eesti OÜ • Harjumaa
Harjumaa
DOKUMENDIEKSPERT Politsei- ja Piirivalveamet
5 päeva jäänud
DOKUMENDIEKSPERT Politsei- ja Piirivalveamet • Narva
Narva
UURIJA Politsei- ja Piirivalveamet
UURIJA Politsei- ja Piirivalveamet • Narva
Narva
TALLINNA VANGLA ÜKSUSE JUHI ABI Tallinna vangla
Alates 1700 €/kuus
TALLINNA VANGLA ÜKSUSE JUHI ABI Tallinna vangla • Harjumaa
Harjumaa
TALLINNA VANGLA INSPEKTOR-KONTAKTISIK Tallinna vangla
Alates 2040 €/kuus
TALLINNA VANGLA INSPEKTOR-KONTAKTISIK Tallinna vangla • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
KIIRREAGEERIMISGRUPI INSTRUKTOR Politsei- ja Piirivalveamet
KIIRREAGEERIMISGRUPI INSTRUKTOR Politsei- ja Piirivalveamet • Narva
Narva
ARENDUSOSAKONNA EKSPERT Häirekeskus
ARENDUSOSAKONNA EKSPERT Häirekeskus • Tallinn
Tallinn
VIP 1
TURVATÖÖTAJA ÜLEMISTE KESKUSES AS G4S Eesti
1
TURVATÖÖTAJA ÜLEMISTE KESKUSES AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
LENNUNDUSJULGESTUSE TÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti
LENNUNDUSJULGESTUSE TÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi