Juhiabi
Tööpakkumise number #802478

Juhiabi

2
RIVERBANK OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Töö kirjeldus

  • Igapäevane asjaajamine, ettevõte juhi assisteerimine

  • Dokumendi halduse eest vastutamine

  • Infoliikumise ja kontoritöö sujuva toimimise haldamine

  • Andmesisestus, kauba saatedokumentide vormistus

  • E-poe klientide haldamine ja teenindus

  • Muude jooksvate ülesannete lahendamine

  • Ürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus või eriharidus

  • Teadmised asjaajamisest ja dokumendihaldusest

  • Suurepärane organiseerimis- ja suhtlusoskus

  • Väga hea eesti- ja inglise keele oskus.

  • Saksa keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

  • Korrektsus, täpsus, initsiatiivikus, positiivsus

Sellel väljakutseid pakkuval töökohal avaneb sul võimalus osaleda Riverbank'i eduloos, kus ettevõte plaanib lähiaastatel mitmekordset kasvu. Töö on huvitav ja vaheldusrikas ning võimalus on saada vägagi motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral, palun pöörduda: personal(at)riverbank.ee või 5099151

Tööpakkumise number
#802478

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
PROJEKTIASSISTENT Incorply OÜ
PROJEKTIASSISTENT Incorply OÜ • Kodukontor
Kodukontor
VIP 2
nädal tagasi
KLIENDI OSTJA Note Pärnu OÜ
2
KLIENDI OSTJA Note Pärnu OÜ • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
OSTUJUHI ASSISTENT ON24 AS
OSTUJUHI ASSISTENT ON24 AS • Viljandimaa
Viljandimaa
4 näd. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Sanitex OÜ
2 päeva jäänud
MÜÜGISPETSIALIST Sanitex OÜ • Pärnu
Pärnu
TURUNDUSASSISTENT VIP SHOP OÜ
TURUNDUSASSISTENT VIP SHOP OÜ • Pärnu
Pärnu
KLIENDIKONSULTANT PRILLIPOES OPTIKA OÜ
1000 - 1200 €/kuus
KLIENDIKONSULTANT PRILLIPOES OPTIKA OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
DIGITURUNDUSE SPETSIALIST Vesimentor OÜ
1 UUS
2 p. tagasi
DIGITURUNDUSE SPETSIALIST Vesimentor OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 1
MÜÜGISEKRETÄR Eesti Höövelliist OÜ
1
MÜÜGISEKRETÄR Eesti Höövelliist OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
TURUNDUS-JA MÜÜGISPETSIALIST/ASSITENT MGL Teenused OÜ
TURUNDUS-JA MÜÜGISPETSIALIST/ASSITENT MGL Teenused OÜ • Pärnu
Pärnu
ÄRIKLIENDIHALDUR PÄRNU K-RAUTA KAUPLUSESSE Kesko Senukai Estonia AS
ÄRIKLIENDIHALDUR PÄRNU K-RAUTA KAUPLUSESSE Kesko Senukai Estonia AS • Pärnu
Pärnu
Vaata kõiki tööpakkumisi
Juhiabi
Juhiabi