2023-08-23 14:48:55

Masinist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

Otsime turba tootmisalale buldooseri juhti/liikurmasina operaatorit. Eeldame head tehnilist taiplikust masinaga töötamisel ja hooldamisel. Tööd pakume aastaringselt täistööajaga. Masinad, mida kasutame on Pistenbully 400 ja Pistenbully 300. Tehtavate tööde alla kuulub turba tootmisala planeerimine, tasandamine, vallide laiali lükkamine, kändude vedu.

Kanditeerimiseks saata CV: mikk[at]nurmeturvas.ee

Ootused kandidaadile

Ootused kandidaadile:

- Hea tehniline taiplikkus

- Oskus hooldada, remontida ja täiustada masinaid

- Oskus lugeda ja mõista tehnilist dokumentatsiooni

- Täpsus ja kohusetundlikus

- Korrektsus ja töötahe

Kasuks tuleb:

- T kategooria juhilubade olemasolu

- Tugev tehniline tase

- Eelnev töökogemus

- Iseseisev töökultuur

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

- Töörõivaid ja vahendeid

- Kõrgemat töötasu heade tulemuste korral

- Võimalust töötada arenevas ja meeldivas ettevõttes

- Tööalast väljaõpet ja koolitusi