Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799485

Arendustehnoloog

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda

ARENDUSTEHNOLOOGI

kelle peamiseks ülesandeks on toodete arendamine, leides igale tootele sobivaima ja efektiivseima tootmise tehnoloogia.

Arendustehnoloog:

  • mõistab mööbli valmistamise protsessi;
  • töötab välja tootmistehnoloogiaid ja kulunorme;
  • koostab hinnakalkulatsioone;
  • korraldab tootenäidiste tegemist;
  • on kursis toodete ning toorainete trendidega;
  • osaleb erinevates toodete ja protsesside arendus- ja parendusprojektides.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sa:

  • omad vähemalt 3-aastast töökogemust mööblitööstuses, kasuks tuleb erialane haridus;
  • tunned tootmisprotsesse ning -tehnoloogiaid;
  • oled kohusetundlik, initsiatiivikas, süsteemne ning tulemustele orienteeritud;
  • oled väga hea arvutikasutamise oskusega (MS Office, kasuks tuleb ERP-süsteemi kasutamise kogemus);
  • suhtled nii kõnes- kui kirjas eesti ja inglise keeles;
  • oled väga hea suhtlemis-, meeskonna- ja koostööoskusega;
  • oskad seada prioriteete, olla eestvedaja ja hea kaasaja.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu ning häid töötingimusi;
  • toetavat, sõbralikku ja ühtehoidvat meeskonda.

Tööpakkumise number
#799485

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2022
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
MÖÖBLITISLER IDEE4 MÖÖBLIKODA OÜ
5 päeva jäänud
MÖÖBLITISLER IDEE4 MÖÖBLIKODA OÜ • Harjumaa
Loo
SOFTWARE ENGINEER (FULL STACK, PYTHON) MINDTITAN OÜ
SOFTWARE ENGINEER (FULL STACK, PYTHON) MINDTITAN OÜ • Tallinn
Tallinn
ОПЕРАТОР CNC-СТАНКА VTS ENGINEERING OÜ
10 - 12 €/tunnis
ОПЕРАТОР CNC-СТАНКА VTS ENGINEERING OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
4 näd. tagasi
LINTSAE OPERAATOR / METALLITÖÖLINE MAINSTEN OÜ
1 päev jäänud
LINTSAE OPERAATOR / METALLITÖÖLINE MAINSTEN OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 5
PIIRKONNA MÜÜGIJUHT Etra Balti AS
Alates 1800 €/kuus
5
4 päeva jäänud
PIIRKONNA MÜÜGIJUHT Etra Balti AS • Tartu
Tartu
PRODUCTION MANAGER (STORAGE KEEPER AND BUYER) Real Trac Europe OÜ
1500 - 2400 €/kuus
PRODUCTION MANAGER (STORAGE KEEPER AND BUYER) Real Trac Europe OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
TURUNDUSE - JA MÜÜGIJUHT Rae Golfi- ja Vabaajakeskus SA
2
TURUNDUSE - JA MÜÜGIJUHT Rae Golfi- ja Vabaajakeskus SA • Harjumaa
Rae
SAAGIJA VMT Tehased AS
SAAGIJA VMT Tehased AS • Viljandimaa
Viljandimaa
FRONT-END SOFTWARE ENGINEER Bidrento
FRONT-END SOFTWARE ENGINEER Bidrento • Tallinn
Tallinn
SOFTWARE DEVELOPER Bidrento
SOFTWARE DEVELOPER Bidrento • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi