2023-08-23 14:48:55

Arendustehnoloog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda

ARENDUSTEHNOLOOGI

kelle peamiseks ülesandeks on toodete arendamine, leides igale tootele sobivaima ja efektiivseima tootmise tehnoloogia.

Arendustehnoloog:

  • mõistab mööbli valmistamise protsessi;
  • töötab välja tootmistehnoloogiaid ja kulunorme;
  • koostab hinnakalkulatsioone;
  • korraldab tootenäidiste tegemist;
  • on kursis toodete ning toorainete trendidega;
  • osaleb erinevates toodete ja protsesside arendus- ja parendusprojektides.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sa:

  • omad vähemalt 3-aastast töökogemust mööblitööstuses, kasuks tuleb erialane haridus;
  • tunned tootmisprotsesse ning -tehnoloogiaid;
  • oled kohusetundlik, initsiatiivikas, süsteemne ning tulemustele orienteeritud;
  • oled väga hea arvutikasutamise oskusega (MS Office, kasuks tuleb ERP-süsteemi kasutamise kogemus);
  • suhtled nii kõnes- kui kirjas eesti ja inglise keeles;
  • oled väga hea suhtlemis-, meeskonna- ja koostööoskusega;
  • oskad seada prioriteete, olla eestvedaja ja hea kaasaja.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu ning häid töötingimusi;
  • toetavat, sõbralikku ja ühtehoidvat meeskonda.