2023-08-23 14:48:55

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Me otsime just sind kuna sul on energiat, tahtmist ja tahet olla üks meist. Sa oled alati töökas ja su on terav pilk märkab ka pisemat tõrvapiiska meepotis.

Sinu kohustuseks on:

* Nõude ja köögitarvikute pesemine nõudepesumasinaga

* Üldine puhtuse korrashoid

* Meeskonna abistamine

Ootused kandidaadile

Sulle on loomupärane, et serviis peab alati kummutil särama ja sa hoolid korrast. Sa oled positiivne ja tahad olla meie perele tähtis.

Sulle on omane:

* Positiivsus ja aktiivsus
* Koostöövalmidus ja tahe töötada meeskonnana
* Hea pingetaluvus
* Ausus ja kohusetundlikkus

Ootame Sind enda meeskonda kui oled vähemalt 18-aastane.

Pakume sulle võimalust kuuluda Pärnu ühte populaarsemasse restorani. Otsime ühte põhikohaga töötajat ja abilisi suveks. Pakume võimalust kuulda kokkuhoidva meeskonna keskele.

Meie pakume:

* Konkurentsivõimelist palka
* Täistööaega / Osalist tööaega (vastavalt soovile, graafiku osas oleme paindlikud)
* Tööd graafiku alusel
* Püsivat /hooajalist tööd pidevalt arenevas ettevõttes