Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #789541

Tootmistöötaja / operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma

TOOTMISTÖÖTAJAID / OPERAATOREID,

kelle peamised tööülesanded on saematerjali sorteerimine ja pakkimine automatiseeritud saeveski liinidel.

Sind ootab kohapeal väljaõpe kogenud kolleegidelt ning huvitav ja mitmekesine töö.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

- oled püsiv ja järjekindel õppima uusi oskusi ning valmis meeskonnatööks;

- oled oma töös kohusetundlik;

- Sulle sobib erinevate vahetustega töö. Töö on mitmes vahetuses, sh ka nädalavahetuseti ning vahelduvalt pikk ja lühike töönädal, mis annab mõnel nädalal palju vaba aega.

Ettevõte pakub

- stabiilset ja kindlat töösuhet;

- motiveerivat palgasüsteemi koos mitmete soodustustega;

- arenemise ja juurde õppimise võimalust, mida tunnustame suurema töötasuga;

- füüsiliselt mitte väga rasket tööd automatiseeritud tootmisliinidel;

- nüüdisaegset töökeskkonda ja häid olmetingimusi.

Lisainfo

tootmisjuht Peeter Pajumäe telefonil 529 5462 või peeter[at]laesti.ee

Tööpakkumise number
#789541

Info

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

2 näd. tagasi
LUBJALAOTURI OPERAATOR Landholding OÜ
LUBJALAOTURI OPERAATOR Landholding OÜ • Põlvamaa
Põlvamaa
UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE
1228 - 1955 €/kuus
UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE • Tartumaa
Tartumaa
3 näd. tagasi
TÕSTUKIJUHT JELD-WEN EESTI AS
1165 - 1365 €/kuus
5 päeva jäänud
TÕSTUKIJUHT JELD-WEN EESTI AS • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
VIP 1
4 näd. tagasi
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ
1
2 päeva jäänud
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ • Haapsalu
Haapsalu
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER/ МАЛЯР МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ НА ПРОИЗВОДСТВЕ Monik OÜ
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER/ МАЛЯР МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ НА ПРОИЗВОДСТВЕ Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
KEEVITUSROBOTI OPERAATOR Multimek Baltic OÜ
KEEVITUSROBOTI OPERAATOR Multimek Baltic OÜ • Harjumaa
Kehra
HAAVELDUS- JA MAALRIOSAKONNA JUHT / НАЧАЛЬНИК МАЛЯРНОГО УЧАСТКА HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ
1 päev jäänud
HAAVELDUS- JA MAALRIOSAKONNA JUHT / НАЧАЛЬНИК МАЛЯРНОГО УЧАСТКА HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
PINGITÖÖLINE KOERU TEHASES Konesko AS
1200 - 1800 €/kuus
PINGITÖÖLINE KOERU TEHASES Konesko AS • Järvamaa
Järvamaa
TÄPPISSTANTSIMISLIINI OPERAATOR Norma AS
TÄPPISSTANTSIMISLIINI OPERAATOR Norma AS • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi