Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #788343

Nõrkvooluspetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on nõrkvoolusüsteemide korrashoiu teostus ja korrashoiuteenuste teostamise tagamine koostöös lepinguliste töövõtjate ning haigla personaliga.

Ootused kandidaadile

  • tunned huvi hoonete tehnosüsteemide vastu;
  • omad „Turvasüsteemide tehnik, tase 4“ või „turvasüsteemide vastutav spetsialist, tase 5“ kutsetunnistust;
  • Sul on nõrkvooluseadmete paigaldamise või hooldamise praktiline kogemus;
  • oskad kasutada tööks vajalikul tasemel arvutit (MS Outlook, Excel ja Word);
  • oled valmis osalema arendustegevustel ja vajalikel koolitustel;
  • oled valmis osalema tehnilise valve tagamisel;
  • oled hea suhtleja ning vajadusel oskad pidada ametlikku kirjavahetust;
  • suudad teostada erialased ostutellimused;
  • oled valmis osalema tehniliste kirjelduste koostamisel;
  • omad B-kategooria juhtimisõigust.

Hea, kui Sul on huvi infotehnoloogia ja hooneautomaatika süsteemide vastu.

Isikuomadustelt võiksid olla positiivse suhtumisega kohusetundlik meeskonnamängija.

  • võimalust end erialaselt teostada ööpäevaringselt töötava elutähtsat teenust pakkuva haigla toimepidevuse tagamisel;
  • võimalust teha tööd tööpäevadel 8.00 kuni 16.00, erakorraliselt ja lisatasu eest ka töövälisel ajal;
  • võimalust aktiivselt kaasa rääkida arendamisel ja parendamisel;
  • ametikohta Pärnumaa suurimas ettevõttes koos stabiilise sissetulekuga;
  • kohta heas meeskonnas ja kaasaegseid töövahendeid;
  • võimalust omandada uusi teadmisi läbi asjalike koolituste
  • võimalust puhata aastas 35 kalendripäeva

Tööpakkumise number
#788343

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
27. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE
1228 - 1955 €/kuus
UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE • Tartumaa
Tartumaa
VIP 1
4 näd. tagasi
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ
1
2 päeva jäänud
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ • Haapsalu
Haapsalu
2 näd. tagasi
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
HAAVELDUS- JA MAALRIOSAKONNA JUHT / НАЧАЛЬНИК МАЛЯРНОГО УЧАСТКА HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ
1 päev jäänud
HAAVELDUS- JA MAALRIOSAKONNA JUHT / НАЧАЛЬНИК МАЛЯРНОГО УЧАСТКА HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
PINGITÖÖLINE KOERU TEHASES Konesko AS
1200 - 1800 €/kuus
PINGITÖÖLINE KOERU TEHASES Konesko AS • Järvamaa
Järvamaa
TÄPPISSTANTSIMISLIINI OPERAATOR Norma AS
TÄPPISSTANTSIMISLIINI OPERAATOR Norma AS • Tallinn
Tallinn
HOOLDUSINSENER Norma AS
HOOLDUSINSENER Norma AS • Tallinn
Tallinn
ОПЕРАТОР-ШТАМПОВЩИК Norma AS
ОПЕРАТОР-ШТАМПОВЩИК Norma AS • Tallinn
Tallinn
KODUÕDE MEDICUM TERVISHOIUTEENUSED AS
KODUÕDE MEDICUM TERVISHOIUTEENUSED AS • Tallinn
Tallinn
LAADIJA Eesti Keskkonnateenused AS
LAADIJA Eesti Keskkonnateenused AS • Tartu
Tartu
Vaata kõiki tööpakkumisi