2023-08-23 14:48:55

Arendustehnoloog (tekstiil)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda arendustehnoloogi, kelle peamiseks ülesandeks on toodete arendamine, leides igale tootele sobivaima efektiivseima tootmise tehnoloogia.

Arendustehnoloog:

  • töötab välja tootmistehnoloogiaid ja kulunorme;
  • koostab hinnakalkulatsioone;
  • korraldab tootenäidiste tegemist;
  • on kursis toodete ning toorainete trendidega;
  • osaleb erinevates toodete ja protsesside arendus- ja parendusprojektides.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui Sa oled:

  • vähemalt 3-aastase töökogemusega tekstiilitööstuses, kasuks tuleb erialane haridus;
  • hea suhtleja nii eesti kui ka inglise keeles;
  • heade teadmistega tootmisprotsessidest ja -tehnoloogiatest;
  • väga hea arvutikasutamise oskusega ning sul on majandustarkvaraga töötamise kogemust;
  • kohusetundlik, initsiatiivikas, süsteemne ning tulemustele orienteeritud;
  • väga heade suhtlemis-, meeskonna- ja koostöö oskustega;
  • hea prioriteetide seadja, eestvedaja ja kaasaja.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu ning häid töötingimusi;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda.