2023-08-23 14:48:55

JUHATAJA / VASTUTAV PROVIISOR

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pärnu Ülejõe Apteegi Pärnu-Jaagupi Apteeki

on oodatud liituma

Otsime enda meeskonda erialase haridusega proviisorit, kes soovib aidata inimesi, kellel on soov arendada apteeki ja seal pakutavaid teenuseid, on valmis lähtuma klientide soovist, julgeb võtta vastutust ja ei karda rakendada uusi/innovaatilisi lahendusi parima teenuse pakkumisel.

Ootused kandidaadile

Pakume

  • sobivat stabiilset tööd
  • meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
  • toetavaid kolleege

Võimaldame

  • professionaalseks arenguks vajalikke täienduskoolitusi
  • töötasu, mis arvestab Teie teadmisi ja kogemusi
  • abi elukoha vahetusel

Töö on täiskoormusega

Uurige lisa ja andke oma soovist märku saates CV info(at)ylejoeapteek.ee

Pärnu Ülejõe Apteek ning Pärnu-Jaagupi Apteek kuuluvad OÜ-le Lartim, mis on erakapitalil põhinev ettevõte. Ettevõtte opereerib 4 apteeki Pärnus ja Pärnumaal ning Tervisekauplus Pärnus