Projekteerija
Tööpakkumise number #745462

LEONHARD WEISS OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • elektrivõrkude projekteerimine, projektdokumentatsiooni koostamine ja vormistamine

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui

  • Sul on või oled omandamas elektrialast kõrgharidust
  • oskad kasutada CAD tarkvara
  • valdad eesti ja inglise keelt
  • omad B-kategooria juhtimisõigust
  • oled algatusvõimeline, iseseisev ja kohusetundlik
  • tahad teha meeskonnatööd

Kandideerimisel annab Sulle eelise

  • varasem töökogemust elektrivõrkude projekteerijana
  • vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • püsivat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • võimalust töötada oma ala parimate spetsialistidega

  • sporditoetust ja regulaarset tervisekontrolli paketti

  • ühiseid ettevõtmisi töökaaslastega töövälisel ajal

Tööpakkumise number
#745462

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
24. november 2021
Projekteerija Projekteerija

LEONHARD WEISS OÜ on Baltimaades ja Skandinaavias tegutsev pikaajalise kogemusega rööbasteede, teede ja elektrivõrkude projekteerimis-, ehitus- ja hooldusettevõte. Kuulume 1900. aastal loodud Saksa pereettevõtte LEONHARD WEISS gruppi ning oleme usaldusväärne partner meie töötajatele ja klientidele. Meie juhtpõhimõte on „Tundke rõõmu ehitamisest koos LEONHARD WEISSIGA“.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

UUS
päev tagasi
ELEKTRIMONTÖÖR EMPOWER AS
Alates 1700 €/kuus
UUS
päev tagasi
ELEKTRIMONTÖÖR EMPOWER AS • Viljandimaa
Viljandimaa
UUS
päev tagasi
ELEKTRITÖÖDE TÖÖJUHT Harmet Constructions OÜ
UUS
päev tagasi
ELEKTRITÖÖDE TÖÖJUHT Harmet Constructions OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
KIIRELT TÖÖD TÖÖSTUSSEADMETE MEHHATROONIKULE PÄRNU Barona Eesti OÜ
UUS
4 päeva jäänud
KIIRELT TÖÖD TÖÖSTUSSEADMETE MEHHATROONIKULE PÄRNU Barona Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 2
3 p. tagasi
ELEKTRIK-TEHNIK SPA Tours OÜ
2
3 p. tagasi
ELEKTRIK-TEHNIK SPA Tours OÜ • Harjumaa
Viimsi
VIP 1
4 p. tagasi
ELEKTRITÖÖDE JUHATAJA NAPAL AS
Alates 2400 €/kuus
1
4 p. tagasi
ELEKTRITÖÖDE JUHATAJA NAPAL AS • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
ELEKTRIVÕRKUDE PROJEKTEERIJA OÜ Pluvo Eesti
1000 - 2500 €/kuus
6 p. tagasi
ELEKTRIVÕRKUDE PROJEKTEERIJA OÜ Pluvo Eesti • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
PROJEKTIJUHT Miridon OÜ
PROJEKTIJUHT Miridon OÜ • Tallinn