2023-08-23 14:48:55

Võtmekliendihaldur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kasvuga otsime särasilmset:
                VÕTMEKLIENDIHALDURIT

Sinu peamiseks tööülesandeks on kõrgetasemelise kliendikogemuse tagamine läbi igapäevase kliendisuhtluse sh müügiplaanide koostamine, hinnapakkumiste tegemine, prognooside värskendamine ning müügieelarve täitmisele kaasa aitamine.

Ootused kandidaadile

Sinu hea töö eelduseks on:

  • varasem projektijuhtimise kogemus
  • oskus luua tegevusplaane ning neid ellu viia
  • süsteemselt töötamine ja tähtaegadest kinni pidamine
  • võime inimesi käivitada ja motiveerida
  • väga hea eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles
  • oskus näha numbrite taga päris elu
  • majandusalase kõrghariduse olemasolu

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Huvitavat ning väljakutseid pakkuvat tööd
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalust suures rahvusvahelises ettevõttes
  • Mõnusat sportimist ja lõõgastumist Tervise Paradiisis, Tervise Spaa’s või Siris Gym`is
  • Ettevõtte ühisüritusi ja toetust erinevatele spordi- ja kultuuriüritustele