Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735166

Müüja-konsultant (Ülejõe Selveri KIKA kaupluses)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui loomad on Sinu jaoks südamelähedane teema ja Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega - Liitu meie toreda perega!

Töötame graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

- Hea eesti ja vene keele oskus (vähemalt B1 tasemel) - mõlemate keelte oskus on vajalik!;

- Loomade armastus;

- Oskus pakkuda välja parim lahendus meie klientidele.

- Valmisolek töötamiseks täistööajaga graafiku järgi.

- Sa võid teenida korralikku palka! Meil on kindel põhipalk ja hea tulemustasu;

- Sa saad põhjalikku väljaõppet ja tuge;

- Pakume Sulle ühisüritusi, oma töötaja soodustusi, õnnetusjuhtumi ja tervisekindlustust. Lisaks saad kuni 50% soodustust isikliketele ostudele KIKA kauplustes;

- Sul on võimalik teha karjääri;

- Sa töötad väga heas keskkonnas kus on ülitoredad kolleegid.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#735166

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 850 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. november 2021
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2021

CVKeskus.ee klient

KIKA - suurim lemmikloomakaupluste kett Eestis!
KIKA kauplustes on saadaval nii erinevad lemmikloomad (närilised, akvaariumikalad ja roomajad) kui ka kõik hooldusvahendid, mida lemmikloomade ajakohaseks hooldamiseks vaja, et elu koos lemmikuga oleks lihtne, meeldiv ja rõõmus.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 1 UUS
2 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST GRF Company OÜ
1 UUS
2 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST GRF Company OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
KÜÜNETEHNIK GRF Company OÜ
1
KÜÜNETEHNIK GRF Company OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA OÜ Kolm ja Pool Pirni (Kohvik Kuusk Hernesto)
5 - 6 €/tunnis
1 päev jäänud
KLIENDITEENINDAJA OÜ Kolm ja Pool Pirni (Kohvik Kuusk Hernesto) • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST DUNVEN SANITAARTEHNIKA OÜ
5 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST DUNVEN SANITAARTEHNIKA OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
BRAND MANAGER Amber Distribution Estonia OÜ
4 päeva jäänud
BRAND MANAGER Amber Distribution Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
PROJEKTIASSISTENT NORDELECT OÜ
600 - 1800 €/kuus
PROJEKTIASSISTENT NORDELECT OÜ • Tallinn
Tallinn
MEESVALVUR Tartu Vangla
Alates 1100 €/kuus
MEESVALVUR Tartu Vangla • Tartu
Tartu
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL ILMARINE) Hestia Hotel Ilmarine
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL ILMARINE) Hestia Hotel Ilmarine • Tallinn
Tallinn
AUTOVARUOSADE MÜÜGISPETSIALIST Balti Autoosad AS
AUTOVARUOSADE MÜÜGISPETSIALIST Balti Autoosad AS • Harjumaa
Jüri / Aruküla
MÜÜJA - SAALITÖÖTAJA ARBIMÄE KONSUMIS /ELVAS/ Coop Eesti Keskühistu
MÜÜJA - SAALITÖÖTAJA ARBIMÄE KONSUMIS /ELVAS/ Coop Eesti Keskühistu • Tartumaa
Tartumaa
Vaata kõiki tööpakkumisi