2023-08-23 14:48:55

Siselogistika juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahu kasvuga, otsime oma Wendre Bedding meeskonda

SISELOGISTIKA JUHTI

Siselogistika juht:

  • töötab välja siselogistilise strateegia;
  • analüüsib ja optimeerib siselogistilisi süsteeme ja protsesse;
  • juhib siselogistilisi projekte ja tegeleb aruandlusega;
  • kujundab ladude optimaalse ülesehituse ning planeerib seadmete, inventari ja tööjõuvajaduse;
  • tegeleb laotingimuste tulemuslikkuse analüüsimise ja parendamisega;
  • organiseerib ja viib läbi inventuure;
  • tagab õigeaegsed ladude sissekanded;
  • koordineerib ladudevahelist transporti.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on:

  • kõrgharidus;
  • väga hea arusaamine ja/või kogemus laomehanismidest ja -korraldusest;
  • varasem töökogemus tootmisettevõttes ja ERP kasutamise oskus;
  • väga hea analüüsivõime ja stressitaluvus;
  • suhtlustasemel eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus;
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus ning meeskonna juhtimise kogemus;
  • kohusetunne, initsiatiivikus, süsteemsus ning tulemustele orienteeritus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda.