Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731376
Veebipõhine värbamine

Inventeerija tööampsud - töötasu kätte järgmisel päeval!

CVKeskus.ee klient
Saaremaa

Töö kirjeldus

Tegemist on ühekordsete lisatöö võimalustega õhtu- ja öötundidel, kus töö toimub 22:00-06:00.

  • Rae Konsumis 25.09.2021
  • Tooma Konsumis 16.10.2021
  • Liiva Konsumis 23.10.2021
  • Orissaare Konsumis 30.10.2021
  • Saare Selveris 17.11.2021

Ootused kandidaadile

Sobib alates 18 eluaastast;
Kohusetundlikele;
Aktiivsetele;
Vapratele töötajatele, kes suudavad öösel teha tööd ja olla tähelepanelikud skänneriga töötamisel ja kaubakoodide jälgimisel!

Ettevõte pakub

Toetavat ja sõbralikku kollektiivi;
Avastada Eestimaad;
Paindlikku tööaega;
Ausaid töösuhteid;
Kiiret ja õigeaegset palgamakset.

Tööpakkumise number
#731376

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
20. september 2021

✖ Viking Security AS on asutatud 1993. aastal. Ettevõte kuulub 100% Tallinna Kaubamaja Grupp AS-le, olles seeläbi noteeritud Tallinna börsil. Tegutseme eesmärgiga pakkuda kõrge kvaliteedi ja hea hinnatasemega turvateenuseid. Lisaks pakume kiiret ja sõltumatut inventeerimisteenust ettevõtetele. Ettevõttes töötab professionaalne meeskond, mis koosneb ligi 300 inimesest. Viking Security on loonud oma töötajatele hästi toimiva motivatsioonisüsteemi, maksab turvasektori keskmisest kõrgemaid palkasid ning hoiab ja toetab oma inimesi, mis tagab selle, et meil töötavad turvasektori parimad.
EI LEIDNUD SOBIVAD TÖÖPAKKUMIST? VÕTA MEIEGA ÜHENDUST JA LEIAME SULLE SOBIVA TÖÖ!

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
БУХГАЛТЕР SKS ESTONIA TEXTILE OÜ
4 päeva jäänud
БУХГАЛТЕР SKS ESTONIA TEXTILE OÜ • Narva
Narva
3 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA TÄISKOHAGA FASHION INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. Eesti filiaal
880 - 1200 €/kuus
3 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA TÄISKOHAGA FASHION INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. Eesti filiaal • Tallinn
Tallinn
VIP 1
MÜÜGISPETSIALIST GRF Company OÜ
1
MÜÜGISPETSIALIST GRF Company OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 näd. tagasi
KÜÜNETEHNIK GRF Company OÜ
1
KÜÜNETEHNIK GRF Company OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
PROJEKTIJUHT Scanweld AS
UUS
2 p. tagasi
PROJEKTIJUHT Scanweld AS • Harjumaa
Harjumaa
TOOTMISE PLANEERIJA DOORDEC OÜ
TOOTMISE PLANEERIJA DOORDEC OÜ • Tartu
Tartu
MÜÜGISPETSIALIST DUNVEN SANITAARTEHNIKA OÜ
MÜÜGISPETSIALIST DUNVEN SANITAARTEHNIKA OÜ • Tallinn
Tallinn