Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #729237

NPI insener

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toodete arendustegevuse haldamine, ettevalmistus, koordineerimine ja projekti jälgimine;

klientide vajaduste välja selgitamine;

projektiga seotud meeskonna nõustamine tehniliste ja tehnoloogiliste lahenduste osas;

tööprotsessi ajakulu mõõtmine ja vajalike kalkulatsioonide loomine;

toote vooskeemide loomine võttes arvesse olemasolevaid ja kättesaadavaid tehnoloogiaid, oodatud kvaliteeditaset ning kulutõhusust;

toote kokkupanekuks vajalike juhendite loomine; toodete ja protsesside kvaliteedi parendamine; tootmises tekkivate probleemide lahendamine; vajadusel arendab meeskonna teadlikkust komponentide, toodete ja meetodite osas;

Ootused kandidaadile

vastava valdkonna kõrgharidust (võib olla ka omandamisel);

väga hea inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas;

kvaliteedisüsteemide tundmine;

insenerile omast loogilist mõtlemist, loovust, proaktiivsust, iseseisvust, otsustamisjulgust, analüüsivõimet, täpsust, vastutus- ja kohusetunnet;

kasuks tuleb tarneahela toimimise põhimõtete ja IPC standardite tundmine ning varasem töökogemus tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

tööd kiirelt kasvavas rahvusvahelises ettevõttes;

häid töötingimusi ja kaasaegset keskkonda;

sporditoetust;

täiendavat tervisekindlustust;

boonustasu;

enesearendamise võimalusi.

Tööpakkumise number
#729237

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
10. september 2021

Incap Electronics Estonia OÜ on kontserni Incap Corporation tütarettevõte Eestis, Kuressaares. Ettevõtte tegevusalaks on elektroonikaseadmete ja komponentide tootmine, millega on tegeletud tänaseks 15 aastat. Valdav osa toodangust eksporditakse.
Teenustevalikus on alustades prototüüpide valmistamisest ning disaini teenustest lõpetades toodete järelhoolduse ja garantiiga kõik, mis puudutab kõrgtehnoloogiliste elektroonikaseadmetega tegelemist. Incap Corporationil on tehas peale Eesti ka Indias.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
БУХГАЛТЕР SKS ESTONIA TEXTILE OÜ
4 päeva jäänud
БУХГАЛТЕР SKS ESTONIA TEXTILE OÜ • Narva
Narva
4 näd. tagasi
MOOTORSÕIDUKITE KLAASIVAHETUSMEISTER Klaasigrupp OÜ
Alates 1450 €/kuus
1 päev jäänud
MOOTORSÕIDUKITE KLAASIVAHETUSMEISTER Klaasigrupp OÜ • Harjumaa
Harjumaa
UUS
2 p. tagasi
PROJEKTIJUHT Scanweld AS
UUS
2 p. tagasi
PROJEKTIJUHT Scanweld AS • Harjumaa
Harjumaa
3 näd. tagasi
TOOTMISE PLANEERIJA DOORDEC OÜ
TOOTMISE PLANEERIJA DOORDEC OÜ • Tartu
Tartu
KEEVITAJA KITZINGER-PROGRESS AS
KEEVITAJA KITZINGER-PROGRESS AS • Jõgevamaa
Jõgevamaa
METALLITÖÖLINE-LUKKSEPP KITZINGER-PROGRESS AS
METALLITÖÖLINE-LUKKSEPP KITZINGER-PROGRESS AS • Jõgevamaa
Jõgevamaa
VIP 1
TOOTMISTÖÖLINE Abc Tent OÜ
Alates 1400 €/kuus
1
TOOTMISTÖÖLINE Abc Tent OÜ • Tartumaa
Tartumaa
VIP 1